Regulamin

Regulamin obiektu „Malinowe Zacisze”

 1. Domki wynajmuje się na doby. Doba dla gości rozpoczyna się o godz.15:00 w dniu
  przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
 2. Pobieramy opłatę za zużycie energii elektrycznej (licznik w każdym domku).
 3. Parkowanie pojazdu dozwolone jest tylko w miejscu wskazanym przez właściciela. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich kosztowności.
 4. Goście w pełni odpowiadają za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia domku oraz wyposażenia spowodowane ich działaniem lub osób przebywających w domku.
 5. W dniu wyjazdu domek należy pozostawić w miarę posprzątany. Prosimy zdjąć pościel i wynieść śmieci.
 6. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz zakaz smażenia ryb. Prosimy nie rozpalać grilla na tarasie domku.
 7. Za rzeczy pozostawione w domkach właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
 8. Do dyspozycji Państwa jest plac zabaw dla dzieci. W związku z tym, że to rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań swoich pociech, zwracamy się z prośbą o szczególną opiekę nad nimi.
 9. Na terenie obiektu należy zachować ciszę od godz. 22:00 do godz. 6:00 rano dnia następnego.
 10. Właściciele zwierząt są zobowiązani dopilnować, aby pupile nie zabrudziły i nie zniszczyły wyposażenia domków. Prosi się, aby zwierzęta nie leżały w łóżkach i na kanapie.
  Zwierzęta proszę wyprowadzać poza teren.
 11. Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych gości osoby, które w sposób rażący naruszają zasady dobrego zachowania, zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.
 12. W obiekcie „Malinowe Zacisze” prowadzony jest monitoring zewnętrzny w celu zapewnienia bezpieczeństwa i porządku oraz ochrony osób i mienia.
 13. Telefon do kontaktu: 691 731 447

Z życzeniami miłego pobytu
Właściciele „Malinowego Zacisza”